Tę jedną cechę ma partner idealny! Taki mężczyzna Cię nie zawiedzie

Nie da się ukryć, że każda z nas liczy na to, że w końcu odnajdzie mężczyznę idealnego, który w 100% spełni nasze oczekiwania. Nie od dziś wiadomo, że takie sytuacje nie zdarzają się często, a kobiety, którym udało się usidlić faceta idealnego, można nazwać niezwykłymi szczęściarami. Jak się jednak okazuje jest jedna rzecz, która cechuje mężczyzn, którzy mogą okazać się idealnymi partnerami!

Partner idealny

Każdej kobiecie marzy się idealny partner i chociaż wydaje się, że nie istnieje taki mężczyzna, który w 100% spełni nasze oczekiwania, może jednak pojawić się, taki który będzie dążył do tego, by nasz związek był wyjątkowy. Okazuje się, że jednak istnieje pewna cecha mężczyzn, którzy mogą okazać się idealnym partnerem dla nas. Oprócz wyjątkowego dopasowania charakterów czy dobrego wychowania, jest jedna rzecz, która wyjątkowo kształtuje faceta. Co to takiego?

Rozwodnik

Bez wątpienia wiele kobiet uważa tę cechę za negatywną i niektóre nawet dyskwalifikują takich mężczyzn. Jak się jednak okazuje, co jest potwierdzone badaniami, rozwodnicy są dużo lepszymi partnerami!

Portal thesun.co.uk przytoczył opinię eksperta od randek i związków, Jamesa Preece’a, który na podstawie rozmów ze swoimi podopiecznymi stwierdził, że najlepszymi partnerami w związku są faceci, którzy byli już w związku małżeńskim:

Wielu ludzi za drugim razem ma bardziej udane małżeństwo. – wywnioskował James Preece.

Co więcej to nie tylko opinia eksperta, gdyż wnioski zostały potwierdzone badaniami jednej z brytyjskich fundacji. Ich wyniki jednoznacznie wskazywały, że drugie małżeństwa są bardziej stabilne. Oboje partnerów bardziej się stara i nie chce dopuścić do kolejne porażki w związku.

To dość zaskakujące, gdyż wiele kobiet raczej unika związków z mężczyznami, którzy maja za sobą małżeństwo. Często uznają ich za takich „z defektami” dlatego ich związek nie przetrwał. Jak się jednak okazuje to bardzo mylne i rozwodnicy mogą okazać się idealnymi partnerami!

Spodziewaliście się takich wniosków? Macie doświadczenie z rozwodnikami?

 

Udostępnij: