Żadna kobieta nie oprze się mężczyźnie, który posiada tych 5 konkretnych cech

Każda kobieta szuka idealnego dla siebie mężczyzny i trudno się z tym nie zgodzić. Nikt nie chce być w związku, w którym nie ma uczucia i przede wszystkim także pożądania. Tych 5 cech mężczyzny robi na kobietach zdecydowanie największe wrażenie.

5 cech meżczyzny, którym nie oprze sie kobieta

Zadbany

Która z nas zechciałaby z własnej woli spotykać się z zapuszczonym flejtusem? Odpowiedź zapewne nikogo nie zdziwi. Żadna! Mężczyźni powinni o siebie dbać (oczywiście bez przesady), nie wspominając o tym, że codzienna kąpiel to wręcz obowiązek. Kobiety dużą uwagę przywiązują także do wyglądu dłoni u mężczyzny. Gdy całość u partnera dopełniona jest przyjemnym zapachem perfum, kobieta zdecydowanie się jemu nie oprze.

Uśmiechnięty

Poczucie humoru to cecha, która wymieni niemal każda kobieta, która szuka dla siebie idealnego partnera. To ważne, gdy mężczyzna zna się na żartach i sam potrafi żartować, tym bardziej także z siebie. Ponura twarz i nieustanny grymas nie zachęci kobiety nawet do rozmowy. A zatem faceci, pamiętajcie, decydowanie warto się uśmiechać!

Pracowity

W cechach, które wyróżniają idealnego mężczyznę, nie mogło oczywiście zabraknąć pracowitości. Nie mówimy tu tylko o pracy na etap, ale także o chęci pomocy w domu przy zwykłych obowiązkach. Leń i obibok co najwyżej denerwuje, a już zdecydowanie nie podnieca żadnej kobiety.

Zobacz także: 13 rzeczy, na które mężczyzna zwraca uwagę na początku znajomości

Lojalny

Gdy facet jest szczery i dotrzymuje słowa, zdecydowanie punktuje u każdej kobiety. We wszystkich związkach pojawiają się lepsze i gorsze chwile, jednak gdy mężczyzna pracuje na to, aby było lepiej, a nie chowa ręce do kieszeni i odchodzi, jest wart zainteresowania.

Wrażliwy

Stereotyp prawdziwego macho powoli odchodzi do lamusa. Oczywiście nie chodzi o to, że kobiety szukają teraz głównie małomęskich płaczków, ale mężczyzna, który potrafi okazywać swoje uczucie, często te głęboko skrywane, bardzo imponuje. Prawdziwy mężczyźni przecież też płaczą i nie boją się tego okazywać i o tym głośno mówi.

Udostępnij: