Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak czekolada. Słodki, gładki, nieodparcie kuszący. Potrafi dać ci najwznioślejszą rozkosz, ale też potrafi sprawić, że tęsknisz za tym, czego nie masz. Kiedy to czego potrzebujesz, to ona, jest zawsze dostępny, ale kiedy naprawdę go chcesz, jest zbyt drogi. Bez niego czujesz się zarówno pusta, jak i przepełniona uczuciami, które nie mają miejsca do ucieczki.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie jest tym, który podbija największą ilość kobiet, ale tym, który inspiruje do bycia lepszą jedną kobietą.

Mężczyźni

znak cytatu Pamiętaj, mężczyzno, jeśli Twoja Kobieta mówi Ci o swoich problemach, to nie dlatego, że lubi narzekać. Ale dlatego, że Ci ufa.

Mężczyźni

znak cytatu Chciałbym, żeby mi uwierzyła. Chciałbym, żeby mi zaufała i poznała prawdę o mojej przeszłości. Coś w niej przekonuje mnie, że nie jest taka jak wszyscy ci ludzie, których spotkałem na swojej drodze, a którzy mnie zawiedli. Mam tylko nadzieję, że się mylę co do niej, ponieważ lubię z nią być. Dzięki niej mam poczucie sensu i celu. A przez ostatnie trzynaście miesięcy go nie miałem.

Mężczyźni

znak cytatu Właściwy mężczyzna zapragnie dać ci więcej niż możesz sobie wyobrazić. Ten niewłaściwy nie dostrzeże, że jesteś warta wszystkiego.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie wierz każdemu mężczyźnie, bo to jest karmelek w truciźnie.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna powinien zabierać kobietę do miejsc, które jej obiecał. Szczególnie do tych, do których mieli dotrzeć nocą.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Strój kobiecy ma znaczenie tylko o tyle, o ile zachęca mężczyznę, by go z niej zdjął.

Mężczyźni

znak cytatu Pożądanie nie jest słabością ani grzechem.

Mężczyźni

znak cytatu Każdy mężczyzna, kiedy jego życie jest w rozsypce potrzebuje u swojego boku kobiety.
Tak jak w grze w szachy, królowa chroni króla.

Mężczyźni

Zobacz więcej