Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Koń jeźdźcem, żona mężem stoi.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjacielski mężczyzna to taki, co cię nie szpieguje. Który szczęśliwie nie pamięta twojego wczoraj, a tylko patrzy na jutro. Najlepszy przyjaciel to taki, który nawet nie zauważy, że jesteś piękny.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek nie jest wtedy kiedy uczy, ale wtedy kiedy sam się uczy. To jest jego czas, kiedy rośnie. Staje się mężczyzną. Dorośleje. Sam się kształtuje. Sam sobie wybiera ścieżkę.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu A jednak istnieje małżeństwo, które sprawia mężczyźnie niekłamaną radość - zaślubiny jego córki.

Mężczyźni

znak cytatu Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.

Mężczyźni

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Mężczyźni

znak cytatu To nie jest tak, że mężczyzna marzy o
kobiecie, która będzie zołzowata na okrągło
albo będzie narzekała na wszystkie swoje
życiowe niepowodzenia. On chce kobiety,
która nie boi się z nim nie zgadzać i która
wyraża własne zdanie.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Łatwiej ojcu mieć dzieci, niż dzieciom ojca.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta była zazdrosna o inne. On sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie dziwią się, że od 27 lat jestem wierny żonie. Ale dlaczego miałbym szukać hamburgera, skoro mam pod ręką befsztyk.

Mężczyźni

Zobacz więcej