Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. (...) Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dyplomata to człowiek, który pamięta o urodzinach kobiety, ale zapomina o jej wieku.

Mężczyźni

znak cytatu Stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie,
ale nie tylko wokół tego to się kręci. Przytulaj ją. Daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. Zważywszy na
to, że jest delikatniejsza, cholera, nie rań jej.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to przekleństwo dla siebie samego. Wie, że musi być silny, niezależny, niepokonany. A przecież człowiek jest z natury słaby, zależny, pokonany. Próbuje więc poradzić sobie z tym napięciem, ale to go niszczy.

Mężczyźni

znak cytatu Nie ten jest ojcem, który przypadkowo daje życie, ale ten, który kocha i wychowuje.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop żywemu nie przepuści.

Mężczyźni

znak cytatu To się zdarza tylko w literaturze, że on nagle rozumie, że ona jest jego całym światem...

Mężczyźni

znak cytatu Jeżeli wciąż nie spotkałaś mężczyzny, u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się. Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Małżeństwo to loteria, ale jeśli przegrasz, nie możesz wyrzucić losu.

Mężczyźni

znak cytatu Mając 40 lat stwierdza, że trzeba mu kogoś, kto wskaże drogę, pochwali go albo zgani: ojca. Autorytetu, nie władzy.

Mężczyźni

Zobacz więcej