Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kąty w kwadracie, pas startowy, mężczyźni - niektóre rzeczy są i pozostaną proste.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dzieweczka, wódeczka i skrzypeczka zawsze gubią młodzieńca.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak czekolada. Słodki, gładki, nieodparcie kuszący. Potrafi dać ci najwznioślejszą rozkosz, ale też potrafi sprawić, że tęsknisz za tym, czego nie masz. Kiedy to czego potrzebujesz, to ona, jest zawsze dostępny, ale kiedy naprawdę go chcesz, jest zbyt drogi. Bez niego czujesz się zarówno pusta, jak i przepełniona uczuciami, które nie mają miejsca do ucieczki.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta była zazdrosna o inne. On sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna niczego nie musi kobiecie udowadniać, wystarczy, że jest blisko, a wtedy kobieta ma już wszystko.

Mężczyźni

znak cytatu Bo prawdziwym mężczyzną jest ten kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to czy ma makijaż jeden kilogram więcej czy mniej jest w dresie czy seksownej sukience. Prawdziwy mężczyzna to taki który kocha bezwarunkowo.

Mężczyźni

znak cytatu To era, w której facet nie powie, że przeprasza, że tęskni, że popełnił błąd. To era, w której facet wzdycha, wzrusza ramionami i mówi "trudno".

Mężczyźni

znak cytatu Traktuj ją tak, jakbyś dopiero miał ją zdobyć,
a nigdy jej nie stracisz.

Mężczyźni

znak cytatu Brzydka ona, brzydki on, A taka ładna miłość.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny.

Mężczyźni

Zobacz więcej