Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu ,,Oh baby hold me close
I don't ask for more''

Mężczyźni

znak cytatu Zasada jest bardzo prosta. Jeżeli kobieta jedyne co robi w życiu, to wstawia seksowne zdjęcia na fejsa czy instagrama, a w wolnych chwilach nie może odkleić się od snapchata to po prostu nie warto na taką nawet patrzeć. Jeżeli facet zaś jedyne co robi w życiu to przegląda Tindera czy inne gówno i szuka takich, które na zdjęciach wyglądają tak, jakby jedyne co w życiu robiły to wstawianie seksownych zdjęć, a w wolnych chwilach nie mogły odkleić się od snapchata to po prostu nie warto na takiego patrzeć.

Mężczyźni

znak cytatu Z mężczyznami zawsze jest jakieś, 'ale'.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu U mężczyzny, gdy zaczyna się próżność,kończy się rozum.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna musi być silny, ale nie tylko fizycznie. Musi mieć siłę charakteru, by stać się opoką dla bliskich, a cierpliwość i umiejętność słuchania uczynią go prawdziwym mężczyzną.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żywot mężczyzny to walka, trud. Jeżeli mu wszelkie trudy odbierzesz, odbierzesz mu i całą wartość życia. Dopóty człowiek jest zdrowy i sił mu nie brak, tyleż mu jest potrzeby w trudach żyć, jak powietrza.

Mężczyźni

znak cytatu - Nie była dla niego dobra?
- Za bardzo kochała. Te właśnie psują wszystko najszybciej i najdokładniej. Chcą dostać tyle samo, ile dają, i pewnego dnia wali się wszystko. Wtedy odchodzą.

Mężczyźni

znak cytatu Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej.

Mężczyźni

znak cytatu Mała rada dla zazdrosnych mężczyzn:
"Jeśli ona chce tylko Ciebie, nie martw się o to kto chce ją."

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna, niezależnie od tego, jak bardzo jest zakochany, zawsze będzie pragnął czegoś więcej niż tylko miłości. Potrzebuje czuć się niezależny, swobodny, mocny i samodzielny - to jego natura.

Mężczyźni

Zobacz więcej