Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak stal: silny, trwały, odporny. Ale pamiętaj, stal, zanim zdobędzie swoje właściwości, musi przejść przez ogień. Podobnie jest z mężczyzną, musi on przejść przez wyzwania, zrozumieć je i sobie z nimi poradzić, zanim stanie się prawdziwym mężczyzną.

Mężczyźni

znak cytatu - Słabo pan zna kobiety, mój przyjacielu. Na dnie najczystszej przyjaźni migoce iskierka kokieterii. – Słabo zna pani mężczyzn, młoda damo. Na dnie najczystszej choćby przyjaźni tli się płomyczek pożądania. Bez tych płomyczków i iskierek przyjaźń byłaby tylko znajomością.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna ma naturalne skłonności do dominacji. To jest jego siła, ale jednocześnie i słabość. On potrafi zrobić wszystko, aby zdobyć to, czego pragnie. Jednakże, zbytnia dominacja staje się jego przekleństwem, gdy zapomina o uczuciach tych, których podporządkował sobie.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna zawsze zapomina o przedmiocie pragnienia, ale nigdy nie zapomina o doznanych upokorzeniach. Miłość dla mężczyzny to tylko część życia, dla kobiety to istota życia.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedy mężczyźna przestanie być silny, przestaje być mężczyzną. Silny jest ten, kto jest silny do końca, kto nie ucieka, nie zdradza, nie płacze, nie prosi.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie jest tym, który podbija najwięcej kobiet, ale tym, który najbardziej ceni jedną.

Mężczyźni

znak cytatu Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów... To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!

Mężczyźni

znak cytatu Nie baw się miłością, dla drugiej osoby może być to cały świat...

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdzie ci mężczyźni?

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni często przeceniają to, co mają nieodkryte, a zaniżają to, co znaleźli. Dotyczy to prawie wszystkiego w życiu, ale szczególnie prawda to jest, jeśli chodzi o miłość.

Mężczyźni

Zobacz więcej