Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mężczyzna może być mężczyzną tylko wśród mężczyzn. Kobieta wydobywa z mężczyzny tchórza, infantyla, staruszka, ale nie mężczyznę.

Mężczyźni

znak cytatu Męczyzna uważany za wielkiego to taki, który zna swe słabości i próbuje nad nimi zapanować, zamiast udawać sztuczny krążek na szklanej powierzchni nieskończoności.

Mężczyźni

znak cytatu Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na silę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna nigdy nie wie, na co jest zdolny, dopóki nie spróbuje. Kto mówi, że to niemożliwe? To tylko takie stwierdzenie, które jest wynikiem braku próby.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miałaś rację. Nie słuchałem, bo wtedy, niby podwładniejszy, prawda jest mniej ważna. Nie powinniśmy teraz słuchać ponieważ wtedy kiedy mamy władzę, prawda jest najważniejsza.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna ma naturalne skłonności do dominacji. To jest jego siła, ale jednocześnie i słabość. On potrafi zrobić wszystko, aby zdobyć to, czego pragnie. Jednakże, zbytnia dominacja staje się jego przekleństwem, gdy zapomina o uczuciach tych, których podporządkował sobie.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu A man is as old as he feels and a woman as old as she looksmężczyzna ma tyle lat, na ile się czuje, kobieta tyle, na ile wygląda.

Mężczyźni

znak cytatu Pytasz, dlaczego płaczę? Nie pytaj. Popatrz w moje oczy. A jeśli zobaczysz tam siebie, po prostu odejdź.

Mężczyźni

znak cytatu Każda kobieta zasługuje
na mężczyznę, który będzie ją szanował, a każdy mężczyzna zasługuję na kobietę, która doceni jego wysiłek.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeszcze nie widziałem mężczyzny, który by nie poparł drugiego mężczyzny, byle by to co chcą razem zrobić było dosyć idiotyczne.

Mężczyźni

Zobacz więcej