Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest istotą, która wie, jak działają rzeczy, a jeśli nie wie, wstydzi się tego. Mężczyzna wie, jak działa lodówka, jak działa silnik samochodu, jak działa telewizor. Więc jeśli to działa, po co go naprawiać?

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni budują domy, kobiety je tworzą

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak duża, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię."

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nic tak nie wzrusza mężczyzny jak łzy kobiety, którą kochać zaczyna, i nic nie drażni go tak, jak łzy kobiety, którą kochać przestaje.

Mężczyźni

znak cytatu Kiedy ostatnio zaprosiłeś ją na randkę? Kiedy pokazałeś, że jest kobietą którą kochasz ponad życie i chcesz sprawiać by jej świat był piękniejszy? Każdy dzień jest dobry, żeby dołożyć uśmiechu na jej pięknej buzi. Staraj się, zdobywaj każdego dnia – niezależnie od tego jak dawno jest Twoja.

Mężczyźni

znak cytatu Miłość to jest to, co przytrafia się mężczyznom i kobietom, którzy się nie znają.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna jest stworzony do ascezy, do ciszy.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna musi być wystarczająco dorosły, żeby przyznać się do błędu, mądry by wyciągnąć z niego wnioski i wystarczająco silny, by to naprawić.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłopska rzecz robić, a pańska bawić się i rozkazywać.

Mężczyźni

Zobacz więcej