Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Facet staje się zazdrosny, kiedy uświadamia sobie, że ktoś może traktować jego kobietę lepiej od niego.

Mężczyźni

znak cytatu Nie ma związków idealnych. Kłótnie są zawsze, więc pozostaje tylko wybór, z kim chcesz się kłócić.

Mężczyźni

znak cytatu Właściwy mężczyzna zapragnie dać ci więcej niż możesz sobie wyobrazić. Ten niewłaściwy nie dostrzeże, że jesteś warta wszystkiego.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyznę od dziecka odróżnia przede wszystkim to, że musi się golić.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna musi mieć coś z chłopca, aby potrafić zrozumieć chłopców, i coś z dziewczyny, aby potrafić zrozumieć kobiety. Bez tego całe życie pozostaje dla niego nieznane krajem.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bogaty mężczyzna jest często tylko biednym mężczyzną z bardzo dużymi pieniędzmi.

Mężczyźni

znak cytatu Każdy mężczyzna, kiedy jego życie jest w rozsypce potrzebuje u swojego boku kobiety. Tak jak w grze w szachy, królowa chroni króla.

Mężczyźni

znak cytatu Bo siła mężczyzny nie tkwi w ilości kobiet które uwiódł, ale w tym, ilu był w stanie odmówić dla tej jednej.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna, niezależnie od tego, jak bardzo jest zakochany, zawsze będzie pragnął czegoś więcej niż tylko miłości. Potrzebuje czuć się niezależny, swobodny, mocny i samodzielny - to jego natura.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna ma naturalne skłonności do dominacji. To jest jego siła, ale jednocześnie i słabość. On potrafi zrobić wszystko, aby zdobyć to, czego pragnie. Jednakże, zbytnia dominacja staje się jego przekleństwem, gdy zapomina o uczuciach tych, których podporządkował sobie.

Mężczyźni

Zobacz więcej