Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przyzwoitym facetom najłatwiej jest kogoś zabić.

Mężczyźni

znak cytatu Zazdrość , każdy ją ma
Ona zmienia człowieka w potwora...

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie odpowiedni na kochanków są niemożliwi jako mężowie,podobnie jak pewne mieszkanka, idealne na garsoniery,są zupełnie nieodpowiednie do zamieszkania na stałe.

Mężczyźni

znak cytatu Wartość mężczyzny poznasz po tym, jak wykonuje swoje obowiązki. 

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu U Sasów cudzołożnice wieszano a ciało palono.U Egipcjan obcinano jej nosa u Rzymian ścinano głowę.Obecnie gdy złapią cudzołożnicena gorącym uczynku wyśmiewają jej męża.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna stara się przede wszystkim, niezależnie od konsekwencji, być samym sobą. Jeśli mu się to uda - to jest prawdziwym mężczyzną. Jeśli nie - nie jest niczym.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli kiedykolwiek w życiu dopadnie Cię myśl, żeby odpuścić w walce o to co kochasz to proszę zobacz jeszcze raz 3 seta 37:35 i cały mecz Polska-Argentyna 3:0.
Polsko bądź dumna!

Mężczyźni

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak stal: silny, trwały, odporny. Ale pamiętaj, stal, zanim zdobędzie swoje właściwości, musi przejść przez ogień. Podobnie jest z mężczyzną, musi on przejść przez wyzwania, zrozumieć je i sobie z nimi poradzić, zanim stanie się prawdziwym mężczyzną.

Mężczyźni

znak cytatu Murzyni wymyślili jazz, a Polacy disco polo.

Mężczyźni

Zobacz więcej