Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jeżeli mężczyzna płacze przez kobietę, to oznacza to, że była dla niego więcej warta niż cały świat.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni są jak wino. Najpierw muszą dojrzeć, aby stać się najlepszymi. Niektórzy nigdy nie dojrzewają, a ci co dojrzeją, są naprawdę wyjątkowi.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta jest jak gra na gitarze. Trzeba już umieć, żeby na niej zagrać. To nie jest jak pianino, gdzie najeżdżasz i gra. Najpierw trzeba zrozumieć jej naturę, nauczyć się, jak trzymać, jak dotykać, zrozumieć, gdzie są wszystkie struny. Męzczyzna musi umieć zagrać na niej nuty, które lubi, a nie na chybił trafił

Mężczyźni

znak cytatu Bo prawda jest taka, że każda kobieta lubi jak mężczyzna o nią walczy i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz- jesteś moja, Amen.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna nie jest mocny, dlatego, że opanował inne. Jest silny, gdy zdołał opanować siebie. Ta zdolność, to prawdziwy znak męskości.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna zawsze jest silnym, dopóki nie pozwoli, aby słabość jego ciała zdominowała siłę jego ducha

Mężczyźni

znak cytatu Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: "Co chciałabyś zjeść?"- Ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie!

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna niczego nie musi kobiecie udowadniać, wystarczy, że jest blisko, a wtedy kobieta ma już wszystko.

Mężczyźni

znak cytatu Bycie Dżentelmenem...
coś, co nigdy nie wychodzi z mody.

Mężczyźni

znak cytatu W związku ostatnie zdanie

zawsze należy do mężczyzny
i brzmi ono -
masz rację kochanie.

Mężczyźni

Zobacz więcej