Okładka artykułu 12 słów, które warto wypowiadać ukochanej osobie każdego dnia.

12 słów, które warto wypowiadać ukochanej osobie każdego dnia.

Są rzeczy, które powinniśmy mówić do ukochanej osoby każdego dnia. Te zdania warto mówić sobie codziennie w związku. Pomogą wyrazić miłość i pogłębić relację.

Okładka artykułu Pierwsze oznaki zakochania. Poznaj sygnały, które o tym świadczą

Pierwsze oznaki zakochania. Poznaj sygnały, które o tym świadczą

Poznałaś nową osobę, a Twoje serce bije mocniej na jej widok? Masz motylki w brzuchu i ciągle o niej myślisz? Wszystko wskazuje na to, że się zakochałaś! Dowiedz się, jak …

Okładka cytatu Ludzie znikają. Niezależnie od tego czy miłość przenosić miała góry. Czy macie razem ...

znak cytatu Ludzie znikają. Niezależnie od tego czy miłość przenosić miała góry. Czy macie razem dzieci, psa, kota, kredyty. Znikają po tysiącach przegadanych nocach i cichych dniach. Odchodzą, wynoszą się. Po prostu przestają trwać w tej samej rzeczywistości. Bo nagle coś im się w życiu zmieniło. Nagle nie potrzebują twoich słów, twojego ciepła i wspólnego picia kawy. Musisz zrozumieć że tacy są ludzie... (Damian Sawa, Czas - Nieistnienia)

Miłość
Okładka cytatu Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto ...

znak cytatu Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi. Możecie im zniszczyć życie.

Miłość
Okładka cytatu Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką ...

znak cytatu Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Z kimś takim warto zostać na całe życie.

Miłość
Okładka cytatu Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się osoba, która nic od Ciebie nie będzie wymagać ...

znak cytatu Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się osoba, która nic od Ciebie nie będzie wymagać, wręcz przeciwnie, pragnąć będzie dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać jej. Będzie chciała Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, chronić, nie będzie Cię zmieniać, bo będzie cenić Cię za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu będzie chcieć coś Tobie dać, tak po prostu z Tobą być, rozmawiać, rozumieć, tęsknić, martwić się, troszczyć, nie skrzywdzić. I tak po prostu będzie w Twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to magia? Nie. To prawdziwa miłość, miłość która nigdy nie wymaga.

Miłość
Okładka cytatu Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy ...

znak cytatu Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze Cię traktują i współczuj tym, którzy nie potrafią. (Anna Przybylska)

Miłość
Okładka cytatu Trzeba przebyć tysiące mil świetlnych bólu, łez, rozczarowań, fałszywych przyjaźni ...

znak cytatu Trzeba przebyć tysiące mil świetlnych bólu, łez, rozczarowań, fałszywych przyjaźni i niespełnionych miłości, by pewnego dnia spojrzeć przed siebie i powiedzieć "Tak, jestem szczęśliwa, tak po prostu, bo przez to wszystko przeszłam, bo to przetrwałam. (Katarzyna Pych)

Miłość
Okładka cytatu Gdy kochasz kobietę, nie kochaj jej tylko gdy się śmieje. Kochaj ją także gdy ...

znak cytatu Gdy kochasz kobietę, nie kochaj jej tylko gdy się śmieje. Kochaj ją także gdy płacze, gdy jest smutna, zagubiona, i potrzebuje wsparcia. Kochaj ją także gdy nie rozumie, nie potrafi i nie umie. Kochaj gdy jest słaba i bezbronna. Zwłaszcza wtedy, bo wtedy tego najbardziej potrzebuje. (Maciej Wiszniewski)

Miłość
Okładka cytatu Pewnego dnia mama powiedziała mi: "Stworzenie Twojego serca ...

znak cytatu Pewnego dnia mama powiedziała mi: "Stworzenie Twojego serca zajęło 9 miesięcy, nie pozwól nikomu przyjść i zniszczyć je w 1 dzień."

Miłość
Okładka cytatu en, kto chce być, jest. Nie przejmuje się czasem, napiętym ...

znak cytatu Ten, kto chce być, jest. Nie przejmuje się czasem, napiętym harmonogramem, lenistwem, zmęczeniem, kilometrami i wszystkimi innymi przeszkodami, które napotka. Ten, kto chce być, jest. (Un Rincón Maravilloso)

Miłość
Okładka artykułu W życiu kochamy tylko trzy razy. Czy przeżyłeś już wszystkie etapy?

W życiu kochamy tylko trzy razy. Czy przeżyłeś już wszystkie etapy?

Czy prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu? Co ciekawe, w uczuciach lepiej sprawdzi się zasada „do trzech razy sztuka”. Jak się okazuje, w ciągu całego życia, prawdziwie zakochujemy …

NASTĘPNA STRONA