Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość bliźniego nie byłaby tak utrudniona, gdyby ten bliźni nie był tak blisko.

Miłość

znak cytatu Ludzie boją się wolności. Ty się nie bój. Ty walcz. Ludzie dużo myślą. Ty nie myśl, ty czuj. Ludzie nie mają wiary, ale ty musisz zawierzyć. Zaufaj mi.

Miłość

znak cytatu Jeśli ktoś poznał miłość, to zawsze można do niego przyjść.

Miłość

znak cytatu Największą motywacją do życia, jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

Miłość

znak cytatu Między nami pogorszyło się z dnia na dzień. Nie byliśmy przygotowani na porażkę i głupie okrucieństwo wobec siebie. W tak młodym wieku człowiek zmienia kochanka w śmiertelnego wroga w ciągu paru oddechów.

Miłość

znak cytatu Miłość bez wzajemności zawsze jest najsilniejsza.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek jest tęsknotą Boga, jest celem Jego miłości.

Miłość

znak cytatu Pokłóciłam się z mężem. W emocjach powiedziałam mu, żeby zabrał wszystko co ma cennego i się wynosił. Mąż wyjął walizkę, złapał mnie i zaczął... upychać do walizki mówiąc, że nie zamierza rezygnować ze swojego majątku.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu I jeśli dziecko uwierzy, nie zje potajemnie funta niedojrzałych śliwek, i zmyliwszy czujność, gdzieś w kącie z biciem serca nie zapali zapałki, jeśli posłusznie, biernie, ufnie podda się żądaniu unikania wszelkich doświadczeń, wyrzeczenia prób, odrzucenia wysiłków, każdego odruchu woli - co pocznie, gdy w sobie, we wnętrzu swej duchowej istoty, odczuje coś, co rani, parzy, kąsa?

Miłość

znak cytatu  To, co prawdziwe jest w stanie przetrwać wszystko, sztuczne i tak prędzej czy później się rozleci.

Miłość

Zobacz więcej