Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość na początku paragrafu, przed wykrzyknikiem i w nawiasie, miłość na końcu zdania i drugiego zdania, miłość, która ma kształt i własne imię; takie są zaklęcia, którymi się włada.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie igra się z miłością.

Miłość

znak cytatu Teraz to ja Cię oleję a ty się kurwa staraj i myśl dlaczego ludzie ranią?

Miłość

znak cytatu W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zniszczyć.

Miłość

znak cytatu Nie bądź w związku po to, by kogoś mieć. Bądź w nim po to, żeby ktoś miał Ciebie. Nic nie daje takiego szczęścia jak poczucie, że jesteś komuś potrzebny. Dlatego zawsze staraj się być najlepszą wersją samego siebie, by widzieć w oczach ukochanej osoby radość, że ma właśnie Ciebie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest ograniczone, ale miłość niewyczerpana.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to nie tylko związek dwóch osób. To przede wszystkim głęboki związek, który miażdży ego. Ona stawia drugą osobę na pierwszym miejscu, wsadza nas w ostatni rząd, a mimo to jesteśmy szczęśliwi

Miłość

znak cytatu Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na silę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać.

Miłość

znak cytatu Ciężko nie kochać, kochać - też ciężko, najciężej jednak kochać daremnie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość nie polega na tym, że patrzy się na siebie nawzajem, ale że razem patrzy się w tym samym kierunku.

Miłość

Zobacz więcej