Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zgubić serce to najpiękniejszy sposób,
by stwierdzić, że się je w ogóle ma.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość jest twórcza. Szuka okazji i unikalnych sposobów by powiedzieć do obiektu swoich uczuć - "Kocham Cię"

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że je kochają.

Miłość

znak cytatu Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa.

Miłość

znak cytatu Kochaliśmy się dwadzieścia siedem razy i spędziliśmy w jednym łóżku sześćdziesiąt dwie noce a to dużo miłości.

Miłość

znak cytatu najpierw są pytania i wola walki , potem smutek, złość,żal i łzy bezradności ....następnie coś pęka i przychodzi całkowita obojętność ... oznaka nieuchronnego końca....a może wyzwolenia ?

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek jest stworzony z miłości i do miłości.

Miłość

znak cytatu I miłość własną trzeba odwzajemniać.

Miłość

znak cytatu Nie chcę jej przeszkadzać, zwłaszcza teraz, kiedy jestem zacierającym się wspomnieniem. Im prędzej zniknę, tym będzie lepiej dla wszystkich. Ale tęsknię za nią. Dopiero tutaj zrozumiałem.

Miłość

Zobacz więcej