Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ludzi trzeba szukać nie z latarnią,
ale z sercem, bo tylko na miłość otwierają serca.

Miłość

znak cytatu Chciałabym, żebyś za mną tęsknił. Żebyś nie mógł zasnąć, myśląc o mnie. O moim zapachu, dotyku, uśmiechu, o tym jak przygryzam wargę, czy jak odgarniam włosy.

Miłość

znak cytatu Pozwoliłem jej odejść, ponieważ wiedziałem, że stać ją na kogoś lepszego, a teraz, kiedy jej nie ma, zastanawiam się, czy nie trzeba było samemu stać się kimś lepszym.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Twoja bojaźń o mnie jest twoją miłością do mnie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha - to nie żyje.

Miłość

znak cytatu Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.

Miłość

znak cytatu Bardzo często dopiero poznając nowego partnera jesteśmy w stanie zrozumieć jak bardzo poprzedni skrzywił nasze postrzeganie świata... Życzę wam - związków, które podniosą standardy i wywołają w was złość, że to dzieje się dopiero teraz... no i radość... że to w ogóle się dzieje.

Miłość

znak cytatu Ale zakochać się to nie znaczy kochać. Zakochać się można nienawidząc.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Narażamy się na wiele rozczarowań, jeśli wszystkie nasze życiowe zainteresowania uzależniamy od uczuć burzliwych, jak miłość...

Miłość

znak cytatu Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Miłość

Zobacz więcej