Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto kocha - małe temu ogromniejeI lada promyk zolbrzymia nadzieję.

Miłość

znak cytatu I kiedy już myślisz że to koniec... koniec miłości, koniec wspomnień... ruszasz do przodu, szukasz nowej miłości... nagle wszystko wraca i uświadamiasz sobie, że nadal potrafisz kochać... tylko nie tego którego byś chciała... tylko tego, o którym tak dzielnie usiłowałaś zapomnieć ...

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest jak wiatr, nie możemy jej zobaczyć, ale możemy ją poczuć. Najważniejsze jest, by jej nie tracić, bo jest najpiękniejszym darem, który można otrzymać. To ona daje siłę, motywuje i inspiruje do dalszego działania.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mało ludzi z miłości umiera, a tak wiele z niej żyje.

Miłość

znak cytatu Miłość wszystko zwycięża.

Miłość

znak cytatu Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.

Miłość

znak cytatu Czasami najmniejsze rzeczy zajmują
najwięcej miejsca w naszym sercu.

Miłość

znak cytatu Istnieje tylko jedna miłość i tysiąc jej rozmaitych kopii.

Miłość

znak cytatu „Wiesz, nieistotne są te przelotne spojrzenia przy barze, ani te uśmiechy na korytarzu. Nie liczą się ładne dziewczyny, nie liczą się seksowne dziewczyny, ani nawet te, które dobrze całowały. Bo kiedy przychodzi taki wieczór, że po kilku piwach bardzo mocno chcesz z kimś pogadać to nie masz wątpliwość do kogo chcesz zadzwonić.”

Miłość

znak cytatu Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje.

Miłość

Zobacz więcej