Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najtrudniejsze w miłości jest to, że ona może przetrwać tylko dzięki złudzeniom, a prawda, do której się odwołuje, jest zawsze brutalna. Bez miłości człowiek jest niczym, ale miłość to więcej niż człowiek, to uniwersalna więź, która łączy wszystko, co istnieje, i nie jest niczym więcej niż wyrazem owej więzi.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Romantycy nie wymyślili nieszczęśliwej miłości.

Miłość

znak cytatu Dlaczego miłość dała się wygryźć wirusowi namiętności ?

Miłość

znak cytatu Jak mogę kochać i jednocześnie nienawidzić tę samą osobę?

Miłość

znak cytatu W życiu jest trudno znaleźć kogoś, komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem, mając chociaż jedną osobę, na której zawsze można polegać.

Miłość

znak cytatu Nasze życie składa się ze spotkań, i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie.

Miłość

znak cytatu Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała: “Przyjedź do mnie, chcę być z tobą” zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być.

Miłość

znak cytatu Zrezygnowałem z Ciebie...

Miłość przemija. Moja przeminęła.

Miłość

znak cytatu Nie myśl, że będziesz szczęśliwa w związku bez problemów. Szczęście to nie tylko romantyczne spacery, buziaki, ani piękne czyny i słowa. Szczęście bierze się również z trosk, smutku i łez. Każda przeciwność losu, którą uda się wspólnie pokonać wzmacnia miłość i zwiększa poczucie szczęścia.

Miłość

znak cytatu Największe szczęście w życiu to pewność, że jesteśmy kochani ze względu na nas samych, albo raczej pomimo nas samych.

Miłość

Zobacz więcej