Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość nie polega na tym, że się na siebie patrzy, ale że patrzy się razem w tym samym kierunku. Bez względu na to, jak daleko są od siebie, zawsze są dla siebie najbliżej. Miłość to nie tylko uczucie, to także decyzja.

Miłość

znak cytatu Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała:" Przyjedź do mnie, chcę być z tobą" zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być.

Miłość

znak cytatu Co miłość rozpocznie - tylko Bóg skończyć może.

Miłość

znak cytatu Zakochani zawsze znajdą sposób.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to nie coś, co znajdziesz. Miłość to coś, co znajdzie ciebie. Nie możemy decydować, kogo pokochamy. Serce zdecyduje za nas, a mimo naszych lepszych intencji, nie ma na to tarczy.

Miłość

znak cytatu Bardzo cię kocham, ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet, które tylko ładnie wyglądają, uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka musi coś znaczyć. Więcej niż gotowanie, sprzątanie i dzieci. W życiu musi być coś więcej. Nie umrę zmywając filiżanki. Mówię serio. Potwierdź, że to rozumiesz.

Miłość

znak cytatu Zrezygnowałem z Ciebie...

Miłość przemija. Moja przeminęła.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Trzeba długich lat, żeby zniszczyć czyjąś miłość.Jednak żadne życie nie jest dostatecznie długie,by można było w nim odpokutować zabicie miłości,które jest czymś więcej niż tylko zabójstwem.Jeżeli chcesz być kochany, kochaj sam.

Miłość

znak cytatu Upadki wcale nie czynią człowieka silniejszym. Każdy kolejny upadek boli coraz bardziej. Jedyną motywacją do tego, żeby ponownie wstać jest sens życia.

Miłość

Zobacz więcej