Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Najpiękniejszy jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci chociaż odrobinę wnętrza.

Miłość

znak cytatu Być z kimś to wybaczać mu, że rani nas sobą i brakiem siebie.

Miłość

znak cytatu Proch i krew. Śpiew i krzyk. Miłość i nienawiść.

Miłość

znak cytatu Gdy jesteś z kimś kto będzie pokonywał kilometry, by przez chwilę mieć Ciebie blisko, nie zepsuj tego bo drugiej takiej osoby możesz już nie mieć...

Miłość

znak cytatu Prawdziwa miłość to nie szukanie wrażeń na boku. Miłość to wierność i oddanie drugiemu człowiekowi. To nie tylko wieczne randki i powtarzanie komuś że go kochasz. Miłość kryje się w najprostszych gestach. Gdy koledzy mówią chodź na piwo, odpowiadasz “sorry stary dzisiaj siedzę z moją kobietą”. Kiedy Ona zrobi Ci do pracy kanapki, pomimo, że sama się spieszy. Kiedy On mówi żebyś zapięła pasy w samochodzie. Uczucie to okazanie zaufania. Kiedy Ona wychodzi z kumpelą do baru, nie wydzwaniasz do niej co chwila aby sprawdzić co się dzieje. To pewność, że wróci, do waszego domu, do waszego łóżka. Miłość to cicha obietnica, która mówi będę przy Tobie kiedy będzie nam razem dobrze i źle. Miłość to wzajemna pomoc, szacunek, zaufanie. Właśnie w takich prostych gestach, mało znaczących znajdujemy miłość.

Miłość

znak cytatu Wszystko ma znaczenie, kiedy budzi się miłość.

Miłość

znak cytatu Życzę Ci, byś domem nazwał kiedyś to samo miejsce co ja.

Miłość

znak cytatu Dbaj o to co masz. Walcz o to czego pragniesz.

Miłość

znak cytatu Kto mógłby zgadnąć, że droga do
kobiecego serca wiedzie przez szczerość?

Miłość

znak cytatu To co bolesne, wyostrza nasza miłość.

Miłość

Zobacz więcej