Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu "Nie mogłem spać, bo wiem, że to już koniec. Nie czuję już goryczy, bo łączyło nas coś prawdziwego. Jeśli kiedyś, w odległej przyszłości, spotkamy się w innym życiu, uśmiechnę się z radości i wspomnę nasze lato pod drzewami, uczenie się siebie, dorastanie w miłości. Najlepsza miłość to ta, która budzi duszę, pcha nas ku lepszemu - rozpala w sercu ogień, a w duszy sieje spokój. To właśnie mi podarowałaś, to miałem nadzieję ofiarować tobie. Kocham Cię, do zobaczenia."

Miłość

znak cytatu Ten, kto kocha naprawdę, kocha
w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami.

Miłość

znak cytatu Prawdziwa miłość przychodzi tylko wtedy, kiedy jej nie szukasz.

Miłość

znak cytatu Miłość to, gdy ona cię denerwuje jak cholera, a ty nadal masz ochotę ją przytulić. 

Miłość

znak cytatu Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca. Lecz widać można żyć bez powietrza.

Miłość

znak cytatu W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość.

Miłość

znak cytatu Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? [...] Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochanie gorzej jak więzienie: z więzienia wyzwolą, z kochania nie zdolą.

Miłość

znak cytatu Bo jedyną rzeczą gorszą od ślepoty, jest mieć wzrok ale nie dostrzegać tego, co najważniejsze.

Miłość

znak cytatu Nie ilość lajków, nie ilość och i ach w życiu, ale to jak traktujemy słabszych i biedniejszych od siebie pokazuje nasze piękno.

Miłość

Zobacz więcej