Udostępnij:

Inspiracje:

Okładka cytatu - I to była twoja pierwsza miłość? - Nie. O pierwszej nie chcę mówić, bo ...

znak cytatu - I to była twoja pierwsza miłość? - Nie. O pierwszej nie chcę mówić, bo już za bardzo bolała. A dzisiaj to już nieistotne. Ale wiesz - to była reguła, że jak się za bardzo zakochiwałem, to nigdy nie kończyło się dobrze. I nie dawało żyć i spać.

Miłość
Okładka cytatu Jestem strasznie szczęśliwa, bo mi powiedziałeś, że Ci źle beze ...

znak cytatu Jestem strasznie szczęśliwa, bo mi powiedziałeś, że Ci źle beze mnie.

Miłość
Okładka cytatu ... i choćby walił się świat i wszyscy byli przeciwko ...

znak cytatu ... i choćby walił się świat i wszyscy byli przeciwko nam ... my zawsze będziemy razem trzymając się za rękę.

Miłość
Okładka cytatu Spytano parę staruszków, jak wytrzymali ze sobą 50 lat. Odpowiedzieli: ...

znak cytatu Spytano parę staruszków, jak wytrzymali ze sobą 50 lat. Odpowiedzieli: "Bo widzi Pan, urodziliśmy się w czasach, kiedy jak coś się psuło, to się to naprawiało, a nie wyrzucało do kosza.

Miłość
Okładka cytatu Dawniej dziwiło mnie, że wiele naprawdę świetnych dziewczyn nie miało ...

znak cytatu Dawniej dziwiło mnie, że wiele naprawdę świetnych dziewczyn nie miało faceta. Teraz absolutnie im się nie dziwię. Wolą być same (nie mylić z samotne) nie dlatego, że nikt ich nie chce. Nie. Wolą być same, bo znają swoją wartość i nie chcą sobie schrzanić życia z byle dupkiem. Wiedzą, że zasługują na więcej…

Miłość
Okładka cytatu Może prawdziwa miłość jest kwestią decyzji. Decyzji o daniu komuś szansy. Poświęceniu ...

znak cytatu Może prawdziwa miłość jest kwestią decyzji. Decyzji o daniu komuś szansy. Poświęceniu się dla kogoś, bez oglądania się na możliwość cofnięcia wszystkiego albo na to czy ktoś Cię zrani, albo czy on jest tym jedynym. Może miłość nie jest czymś co Ci się przydarza. Być może to coś, co musisz wybrać.

Miłość
Okładka cytatu W życiu nie chodzi o to, aby żyć na wysoki połysk: wygodnie, luksusowo, the best. Nie chodzi o ...

znak cytatu W życiu nie chodzi o to, aby żyć na wysoki połysk: wygodnie, luksusowo, the best. Nie chodzi o eleganckie knajpy i najlepsze zakupy. O metki na ciuchach, dyndałki, wypasione fury, laptopy i smartfony. W życiu chodzi o ciepłą dłoń po ciężkim dniu, o wsparcie, siłę. O wspólną energię, drogę, herbatę, miłość. O kieliszek wina i emocji. Toast na szczęście. W życiu chodzi o to, aby mieć się do kogo odezwać. Aby mieć z kim milczeć. (Kaja Kowalewska)

Miłość
Okładka cytatu To żaden wielki wyczyn odejść od kogoś, ponieważ się go ...

znak cytatu To żaden wielki wyczyn odejść od kogoś, ponieważ się go nie kocha. Odwagi i potężnej siły wymaga odejście od kogoś dlatego, że nie było się kochanym.

Miłość
Okładka cytatu Chłopak który mi ufa może mi nie wybaczyć tego,że poprosiłam ...

znak cytatu Chłopak który mi ufa może mi nie wybaczyć tego,że poprosiłam go o coś co chciała moja przyjaciółka.

Miłość
Okładka cytatu Czasem spotyka się kogoś nieziemsko pięknego. A potem z nim ...

znak cytatu Czasem spotyka się kogoś nieziemsko pięknego. A potem z nim rozmawiasz i po pięciu minutach umierasz z nudów. Ale czasem spotykasz kogoś i myślisz sobie: ''Może być.'' A potem go poznajesz. I jego twarz staje się nim. Jego osobowość jest na niej wypisana. I staje się czymś tak pięknym.

Miłość

Sklep

subscribe img