Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Tylko że jak kochasz kogoś innego, to masz ramię, na którym możesz złożyć głowę, rękę, która cię pogłaszcze...Wiesz, Fabio, nowa miłość oddala cię od cierpienia tego, kogo porzuciłeś.

Miłość

znak cytatu Nie jestem pewien do czego służy miłość, ale tak mniej więcej wydaje mi się, że do kupowania Ci świeżego chleba, gdy jeszcze śpisz, do podawania ręcznika gdy wychodzisz spod prysznica, do parzenia Ci kawy i przyjmowania za to uśmiechu, do chowania Cię pod parasolem albo w dłoniach, do niewierzenia w cellulitis, do niewidzenia zmarszczki, do słuchania z Tobą muzyki i spacerowania palcami po Tobie.

Miłość

znak cytatu Miłość jest to wzajemna zależność,
która opiera się na wzajemnej niezależności.

Miłość

znak cytatu Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz obojętność.

Miłość

znak cytatu Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś spieprzył. Każdy zasługuje na drugą szansę, ale oczywiście, jeśli druga nie jest dziewiętnastą.

Miłość

znak cytatu Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie zmieniło zdanie.

Miłość

znak cytatu W rozrachunku między

miłością a stratą to miłość popychała

mnie do walki o to, by oddychać.

Miłość

znak cytatu Bo miłość nie zna żadnych tam i granic.

Miłość

znak cytatu Gdy kochamy, kochamy po prostu, nie szukając uzasadnień.

Miłość

Zobacz więcej


Sklep