Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu O, Ela, straciłaś przyjaciela.
Musisz się wreszcie nauczyć,
Że miłości nie wolno odrzucić.

Miłość

znak cytatu Nie jest ważne co mamy,
ale kogo mamy.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest taka, że kiedy kocha się tego, kto chce cię zabić, brakuje wyboru. Co mogłam zrobić? Jak mogłam uciec, jak mogłam walczyć, skoro zadałabym wtedy ukochanej osobie ból? Skoro nie chciała ode mnie nic innego prócz mojego życia, jak mogłam jej go nie ofiarować?

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Męki miłosne są jak fałszywe banknoty: jeśli ich nie można zastąpić innymi, puszcza się je na powrót w kurs.

Miłość

znak cytatu Miłość dodaje otuchy, jak promień słońca po deszczu.

Miłość

znak cytatu W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zniszczyć.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu „Myślałem, że najgorsze w życiu, to być samotnym. Tak nie jest. Najgorsze w życiu to być z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny”.

Miłość

znak cytatu Miłość nie jest rodzajem stosunku do drugiej osoby.
Jest postawą człowieka wobec świata.

Miłość

znak cytatu Miłość to jest to odebrane obietnice w smutku. To jest więcej niż słowo. To jest tęsknota, Zawsze czujesz jej brak, nawet kiedy się zjawia.

Miłość

Zobacz więcej