Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość była starsza od samych ludzi, a nawet od piasków pustyni, i powracała odwiecznie z tą samą siłą wszędzie tam, gdzie krzyżowały się dwa spojrzenia,
tak jak spotkały się dzisiaj te dwa obok studni.

Miłość

znak cytatu Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu – tęsknotą.

Miłość

znak cytatu Kiedyś przeczytałem zdanie, że mężczyzna najlepiej czuje się przy kobiecie, przy której może się zdrzemnąć. Podpisuję się pod tym. I dodam, że jeśli jeszcze można z nią pogadać, to już jest super.

Miłość

znak cytatu Jeśli się szczerze kocha,
to każda miłość jest w stanie przetrwać wszystko.

Miłość

znak cytatu Miłość czasem przychodzi bardzo szybko,
ale wcale nie jest przez to mniej prawdziwa.

Miłość

znak cytatu Miłość się nie zdarza, w niej się uczestniczy. Tego się nie ma, tym się jest.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.

Miłość

znak cytatu Stara miłość nie rdzewieje.

Miłość

znak cytatu Każdy związek ma swoją wartość: każde doświadczenie, które cię spotyka w związku z inną istotą ludzką - jest po prostu doświadczeniem. Stajesz się tym, kim jesteś, nieustannie ulepszasz siebie, aby przygotować się na podążenie za uczuciem. Czas poświęcony innym ludziom nigdy nie jest zmarnowany. Każdy związek czegoś uczy, każdy związek niezależnie od tego, jaki był ciężki, jak bardzo cię rozczarował czy jak szybko się rozpadł, ma swoją niezaprzeczalną wartość...

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość nie polega na tym, że patrzy się na siebie nawzajem, ale na to, że razem patrzy się w tym samym kierunku.

Miłość

Zobacz więcej