Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bo widzisz tu są tacy którzy się kochająi muszą się spotkać aby się ominąć.

Miłość

znak cytatu Prawdziwa miłość poradzi sobie z każdą przeszkodą.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Święci są ludźmi takimi samymi jak my ale miłość działa w nich silniej niż w nas.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Między pocałowaniem z wielkiej miłości a pocałowaniem z popędu krwi jest taka różnica jak między aniołem i diabłem.

Miłość

znak cytatu Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już, za 7 minut, wczoraj, za pół godziny, trzy dni temu, za trzy dni o poranku. Na chwilę, na kawę, na obiad, na spacer, na łzy, na smutki, na splecione dłonie, na ciche pomrukiwania, na małe i duże kłótnie. Na zawsze.

Miłość

znak cytatu Są takie osoby, z którymi jedna spędzona chwila sprawia więcej radości, niż dziesięć z innymi.

Miłość

znak cytatu Boję się że pewnego dnia stracę to wszystko,
co nie dość kochałem. Pamiętaj i nie wahaj
się kochać tego, co kochać warto

Miłość

znak cytatu On zakochał się od pierwszego spojrzenia. Wpadł po uszy. Po jej uszy, które darzył uczuciem szczególnym. Nie ukrywał tego, niczego nie kombinował. Po prostu przytrafiło mu się szczęście i nieszczęście jednocześnie - zakochał się w skomplikowanej dziewczynie.

Miłość

znak cytatu Jeśli ci na kimś zależy,
zawsze masz dla niego czas.

Miłość

znak cytatu I nagle w Twoim życiu pojawia się osoba, która nic od ciebie nie wymaga, wręcz przeciwnie, pragnie dać ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż ty możesz dać jej. Chce cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chce cię zmieniać bo ceni za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu chce ci coś dać, tak po prostu lubi z tobą rozmawiać i cię rozumie, tęskni, martwi się i troszczy, obiecuje że nigdy nie zostawi, nie skrzywdzi. I tak po prostu jest w twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to nie magia?

Miłość

Zobacz więcej