Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Innego człowieka nie można kochać bardziej niż samego siebie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość matki nie starzeje się.

Miłość

znak cytatu Miłość to nie zabawa, lecz poważna rzecz. Nie jest to zwykły kaprys; miłość, prawdziwa miłość jest jak obietnica, jest to poświęcenie, jest to honor.

Miłość

znak cytatu Największym grzechem w miłości i związku jest zaniedbanie. Ono jest początkiem wszelkich problemów, a często i początkiem... końca.

Miłość

znak cytatu Miłość nie polega na tym, że patrzymy na siebie nawzajem, ale że patrzymy razem w tym samym kierunku. To byśmy potrafili, śmiejąc się, przypominać sobie, że śniło nam się to samo. Znałeś wówczas moją duszę jak nikt inny. Ty nauczyłeś mnie miłości, a ja nie umiałam tylko tego, jak się z nią żyje bez Ciebie.

Miłość

znak cytatu Nikt nie może zapełnić nieobecności pozostawionej przez inną osobę.

Miłość

znak cytatu Sprawdzam w lusterku swoją dzisiejszą twarz. Twarz kochanki łasej pieszczot jak kot

Miłość

znak cytatu Miłość kobiecie wchodzi przez uszy, a mężczyźnie przez oczy.

Miłość

znak cytatu Najpiękniejsze relacje w naszym życiu to te, których nikt się nie spodziewał. Te, które wzbudzają takie zdumienie, że masz ochotę powiedzieć o nich światu. Przecież podświadomie czujesz, że takie uczucia trzeba wykrzyczeć. Najpiękniejsze relacje to te, o których sam myślisz: "Cholera, kto by pomyślał?"

Miłość

znak cytatu “ Każdy z nas nosi w sercu wiele wilków: miłość , gniew , odwagę , strach…. Przeżyją tylko te , które nakarmisz .”

Miłość

Zobacz więcej