"Spędzaj wolne chwile z osobami na których naprawdę Ci zależy"
"Spędzaj wolne chwile z osobami na których naprawdę Ci zależy"
Na żonę należy wybierać tylko taką kobietę, jaką by się wybrało na przyjaciela, gdyby była mężczyzną.
Krzyż jest odpowiedzią świata na miłość chrześcijańską.
Gdy zapraszamy przyzwyczajenie, miłość wychodzi.
Kiedy się zakochasz, nic, co było wcześniej, nie jest już ważne, żadne wcześniejsze relacje cię nie interesują, nic nie może cię zatrzymać.
Nie można mieć jednego serca do nienawiści, a drugiego - do miłości.
Miłość to nie jest coś, co można znaleźć. Miłość to coś, co znajduje ciebie. To jest to, co daje życiu sens. Bez miłości, życie jest niczym. Miłość jest jedyną prawdziwą mądrością i zamyka oczy na wszystko oprócz rzeczy, które są naprawdę ważne.
Najwspanialsze uczucie na świecie,
gdy druga osoba mówi "kocham", znając Twoje błędy, wady i nawyki.
To co bolesne, wyostrza nasza miłość.
W związku trzeba iść na kompromisy ale w miłości nigdy. Albo jesteśmy dla siebie najważniejsi albo nie ma nas. Albo robimy to na sto procent, albo wcale. I nawet jeśli długo czekasz, pamiętaj, na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej.
Miłość to nie tylko dawanie sobie buziaków przy wszystkich, chodzenie do sklepu za rękę, czy przytulanie się na środku ulicy. Miłość to... siła, którą otrzymujemy od drugiej osoby, siła do przezwyciężania naszych problemów. Siła, która sprawia, że chcemy żyć.