Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jak ją rozpoznam? - Po tym, że gdy stanie przed tobą, będziesz wiedział. Po prostu będziesz wiedział, że to ona. Każda twoja część ciała będzie do niej rwać, stracisz kontrolę nad emocjami. Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął. Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie. Będziesz chciał by była tylko twoja. Bo wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy. - Brzmi strasznie. - Powiem Ci coś więcej. Nie daj jej odejść. Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety.

Miłość

znak cytatu Kiedy się zakochasz, nic, co było wcześniej, nie jest już ważne, żadne wcześniejsze relacje cię nie interesują, nic nie może cię zatrzymać.

Miłość

znak cytatu ... i choćby walił się świat i wszyscy byli przeciwko nam ... my zawsze będziemy razem trzymając się za rękę.

Miłość

znak cytatu Uczucia tych, których przestaliśmy kochać, są zawsze śmieszne.

Miłość

znak cytatu Kochać to sprawić, by w drugim objawiło się nowe życie. To stwarzać na nowo

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem; to znaczy patrzeć razem w tym samym kierunku. Miłość, prawdziwa miłość to duchowa jedność, to jedność dążenia, jedność marzeń, jedność pragnień.

Miłość

znak cytatu Odkąd dostałem od Ciebie Misia , nie było takiej nocy , kiedy nie spał ze mną. I wiesz co? Gdy Cię teraz nie ma przy mnie... On Śpi Podwójnie...

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cóż będę czynił w tak straszliwym boju,Wątły, niebaczny, rozdwojony w sobie?

Miłość

znak cytatu Rozstanie jest tym dla miłości, czym wiatr
dla ognia: podsyca wielki, gasi mały.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się.
Tak pięknie jak w kinie jak we śnie.
Wszyscy chcą kochać do utraty tchu
Zmysły postradać bezpowrotnie…
Choćby raz, jeden jedyny raz.

Miłość

Zobacz więcej