Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Bo w życiu nie chodzi o to by mieć milion znajomych. Ale o to, by mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie gdy milion innych będzie przeciwko Tobie.

 

Miłość

znak cytatu Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego.

Miłość

znak cytatu Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kocha się właściwie tylko szczęśliwych; na nieszczęściu się tylko żeruje.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Nie jesteś świadoma jak zwykłe słowa potrafią boleć."

Miłość

znak cytatu W miłości nie chodzi o to, by trafić na tę jedną, jedyną osobę, ale też by spotkać ją we właściwym czasie.[...] Czasem musi upłynąć wiele wody i dużo się wydarzyć, nim dwoje pasujących do siebie ludzi dostanie swoją szansę.

Miłość

znak cytatu Czemu cierpimy tak przez milosc czemu? przeciez jestesmy tylko ludzmi i pragniemy szczescia, czemu milosc tak rani ludzi no czemu? co my takiego robimy ze jestesmy tak ranieni przez milosc.. no co? czlowiek ktory kocha szanuje pomaga cierpi najbardziej, ale czemu no czemu? czemu ci ktorzy klamia traktuja innych jak szmaty zyja szczesliwie i sa kochani?? no czemu?

Miłość

znak cytatu Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem okazało się, że ona szuka idealnego mężczyzny. (Frank Sinatra)

Miłość

znak cytatu Miłość jest rośliną, której czas dojrzewania przychodzi i przemija.

Miłość

znak cytatu Jesteś moim oddechem,
moim życiem, moim sercem.

Miłość

Zobacz więcej