Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prędko zniknie każda trwoga,
Gdy w miłości wzrok utonie.

Miłość

znak cytatu Żyć bez miłości to tak, jakby związać ptakowi skrzydła i pozbawić go możliwości latania.

Miłość

znak cytatu Można uwieść mężczyznę, który ma żonę. Można uwieść mężczyznę, który ma kochankę. Ale nie można uwieść mężczyzny, który naprawdę kocha.

Miłość

znak cytatu - Chętnie spróbowałbym tego z Tobą.
- Czym to jest? - zapytała.
- Przyszłością.

Miłość

znak cytatu Któż z nas kocha, nie głupiejąc przy tym?

Miłość

znak cytatu Połączyła nas niepisana umowa poznania się bez masek
i makijażu, na którą rzadko kto jest w stanie się odważyć.

Miłość

znak cytatu Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach.

Miłość

znak cytatu Wszyscy sądzą, że miłość boli, ale to nieprawda. Samotność boli. Odrzucenie boli. Utrata kogoś boli. Zazdrość boli. Wszyscy mylą te rzeczy z miłością, ale w rzeczywistości miłość jest jedyną rzeczą na świecie, która przykrywa cały ból i sprawia, że ktoś znów potrafi poczuć się cudownie. Miłość jest jedyną rzeczą na tym świecie, która nie boli.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to jedyne co możemy zabrać ze sobą, kiedy odchodzimy. To jest w końcu jedynym, co ma znaczenie. Miłość jest jedynym dowodem na sens życia.

Miłość

znak cytatu Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

Miłość

Zobacz więcej