Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Miłością jest, że ty jesteś tym nożem, którym ja grzebię w sobie.

Miłość

znak cytatu Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Miłość

znak cytatu Nawet nie wiesz ile radości daje mi to, że po prostu jesteś!

Miłość

znak cytatu Jeśli masz opierać swoją "miłość" na kłamstwach i pustych obietnicach, lepiej podaruj ją komuś innemu. (Tylko Ciebie chcę)

Miłość

znak cytatu Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim.

Miłość

znak cytatu Kochałam książki i wszystko, co się z nimi wiąże.

Miłość

znak cytatu Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu 

.....Czy miłość może być zła ? Jest na to zbyt wyrafinowana.....

Miłość

znak cytatu Często kocha się "z przerwami". To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, "że można wytrzymać" i w ogóle myśli się mocno o czym innym.

Miłość

znak cytatu Człowieka można poznać po ramieniu, po tym, jak patrzy, jak się uśmiecha, ile ma dobra w oczach i w oknach, którymi wygląda na świat. A przede wszystkim w sytuacjach rewolucyjnych, fanatycznych, skrajnych i nieprzejednanych. Czy przyjdzie w gorączce, czy przyniesie leki, czy stanie po dobrej stronie (Twojego łóżka), wytrze łzy, przyniesie herbatę, kawę, cokolwiek. Jaka będzie jego ręka, kiedy zdarzy się Twój sukces, jakie będzie serce. Czy zazdrosne czy dobre? Człowieka można poznać po tym, jak mocno się dzieli i jak mocno przeżywa. Po wrażliwości w dłoniach. Po uśmiechu w duszy.

Miłość

Zobacz więcej