Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Najgorsze w życiu są te chwile, w których jesteś pewna, że kochasz daną osobę i nie chcesz nikogo poza nią, a mimo to czujesz, że musisz zrezygnować, bo inaczej Twoje serce może tego nie wytrzymać.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Boję się Twojej miłości tej najprawdziwszej i innej

Miłość

znak cytatu W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zniszczyć.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kocha się tylko te kobiety, które się uszczęśliwia.

Miłość

znak cytatu Nauczcie się kochać to,
co prawdziwe, dobre i piękne.

Miłość

znak cytatu Kochaj Boga i rób co chcesz.

Miłość

znak cytatu Miała nadzieję, że już go nie kocha, że to minęło. Tak bardzo się starała, żeby to minęło. Ostatnie pół roku to był właściwie odwyk. Odwyk od niego, od jego wariackiej miłości, od pocałunków, jego fantazji, jego wygłupów, jego napadów melancholii, jego niezwykłości. Nie udało się. Owszem, może i o nim zapomniała, ale wcale nie przestała go kochać.

Miłość

znak cytatu Cierpiała. Naprawdę wierzyła, że jej nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli.

Miłość

znak cytatu - Pamiętasz jak się poznaliśmy? - Przypadkiem, jak każdy. - Jak się w Tobie zakochałam? - Przypadkiem. Najpiękniejsze są przypadki.

Miłość

znak cytatu Chwyć moją dłoń i nie puszczaj.
Świat bez Ciebie jest zimny i pusty. Nie potrafię w nim nawet oddychać.

Miłość

Zobacz więcej