Udostępnij:

Inspiracje:

Okładka cytatu Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, ...

znak cytatu Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

Miłość
Okładka cytatu Pewnego dnia znajdziesz wiernego, kochającego, troskliwego człowieka, który ...

znak cytatu Pewnego dnia znajdziesz wiernego, kochającego, troskliwego człowieka, który nie dba o to co na zewnątrz, bo potrafi dostrzec wszystko to, co ukryte tam gdzie wzrok nie sięga. Będzie na dobranoc i dzień dobry, zapyta czy już jadłeś i czy wszystko w porządku. I to będzie, ten na którego, było warto czekać. (autor: Ona & On)

Miłość
Okładka cytatu Dostałam więcej miłości, niż mogłam pomieścić w sobie, więc przelałam ...

znak cytatu Dostałam więcej miłości, niż mogłam pomieścić w sobie, więc przelałam ją na innych.

Miłość
Okładka cytatu Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na ...

znak cytatu Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to, co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy, nim odejdziesz na zawsze.

Miłość
Okładka cytatu Pamiętam teraz słowa babci, która mówiła, że miłość jest wtedy, kiedy ...

znak cytatu Pamiętam teraz słowa babci, która mówiła, że miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody...i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą - pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu.

Miłość
Okładka cytatu Miłość – dwie dusze w jednym zjednoczonym ciele. A przyjaźń ...

znak cytatu Miłość – dwie dusze w jednym zjednoczonym ciele.
A przyjaźń – jedna dusza w dwóch ciałach… Zaiste!

Miłość
Okładka cytatu Dzięki dziecku miłość jest silniejsza, dni krótsze, noce dłuższe, ...

znak cytatu Dzięki dziecku miłość jest silniejsza, dni krótsze, noce dłuższe, portfel chudszy, dom szczęśliwszy, ubrania sfatygowane, przeszłość odchodzi w niepamięć, a dla przyszłości warto żyć.

Miłość
Okładka cytatu Życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z ...

znak cytatu Życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. Więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Miłość
Okładka cytatu Nie da się zatrzymać czasu, lecz dla miłości czas może ...

znak cytatu Nie da się zatrzymać czasu, lecz dla miłości czas może stanąć w miejscu.

Miłość
Okładka cytatu Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą ...

znak cytatu Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości, czasowi, logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone.

Miłość

Sklep

subscribe img