Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość, która wymaga od nas, aby służyć drugiemu i zapomnieć o sobie, jest prawdziwą miłością. Kiedy kochamy, staramy się przynieść radość drugiej osobie, a nie szukać własnej satysfakcji.

Miłość

znak cytatu W związku trzeba iść na kompromisy ale w miłości nigdy. Albo jesteśmy dla siebie najważniejsi albo nie ma nas. Albo robimy to na sto procent, albo wcale. I nawet jeśli długo czekasz, pamiętaj, na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi, to miłość własna.

Miłość

znak cytatu Ważne są małe rzeczy. Ważne są drobiazgi. Wspólna kawa przy jednym stole. Dzielenie się smakiem i słowami. Śmiech w oczach, rozmowa. Ciastko przekrojone na pół. Tyle snów można przecież wypowiedzieć. I wciąż mieć nadzieję, że się spełnią.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Fascynacje to jak radosna płomienność, ale miłość to coś więcej. Bez miłości życie przestaje mieć kształty, barwy, dźwięki i zapachy. Bez miłości życie jest tylko szkicem, który mógłby się stać obrazem.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest jak słońce: ma złoty blask i promienie, które dotykają nas, ozdabiając nasze dusze poziomami radości, które przenikają najgłębsze zakątki naszego wnętrza. Jest miłością, która sprawia, że życie staje się piękniejsze.

Miłość

znak cytatu Nieważne czy to przyjaźń, czy miłość... Pamiętaj, aby o nią dbać!

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość: chwilowe obłąkanie, na które lekarstwem jest małżeństwo.

Miłość

znak cytatu A dziś widzę, że nawet jeśli miłość jest przepaścią, to...lepiej spaść.

Miłość

znak cytatu Życie jest tylko chwilą chcesz coś zmienić ułożyć w jedność duszy która walczy a mimo wszystko znajdzie się ktoś co wszystko zniszczy...

Miłość

Zobacz więcej