Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjmij każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami.

Miłość

znak cytatu Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

Miłość

znak cytatu Czasami ceni się kogoś za bardzo, aby można go było pokochać.

Miłość

znak cytatu Jak cokolwiek w związku nie odpowiada, to trzeba o tym rozmawiać. Jak partner nie słucha to trzeba mówić głośniej. Jak nic nie działa i nie widać nadziei to najmądrzejszą rzeczą jaką można zrobić to - odejść.

Miłość

znak cytatu Mała, nie możesz zmusić nikogo do tego, by kochał tak bardzo, jak ty. Niektórym do szczęścia wystarczy tylko lekkie zanurzenie serca w miłości, podczas gdy ty od razu chcesz w niej tonąć.

Miłość

znak cytatu Mama to osoba, która zastąpi Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej.

Miłość

znak cytatu Miłość nie daje rozumu głupcom, ale najmędrszych otumania

Miłość

znak cytatu Miłość to pozdrowienie, które
aniołowie ślą gwiazdom.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jest się właściwie wiernym tylko w miłości nieszczęśliwej,gdyż odbiera ona chęć rozpoczynania na nowo.

Miłość

znak cytatu Jak często znajduje się kogoś, czyje usta idealnie pasują do Twoich? Powiem wam jak często – tylko raz w życiu. Na świecie jest wielu miłych ludzi, w których można się zakochać. Ale jest tylko jedna osoba, której usta idealnie pasują do Twoich.
-Tony Parsons

Miłość

Zobacz więcej


Sklep