Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Małżeństwo jest jak loteria. Dobrze trafisz, to masz szczęście. Jeżeli nie masz szczęścia żyjesz marzeniami.

Miłość

znak cytatu Na pierwszej randce spytałam, co we mnie widzi. Odpowiedział: "Swoją przyszłość".

Miłość

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Miłość

znak cytatu Jeżeli nie jest szalona, namiętna i niezwykła to jest to strata czasu. Istnieje zbyt wiele przeciętnych rzeczy w życiu, a miłość nie powinna być jedną z nich.

Miłość

znak cytatu Nikt nie może uciec przed głosem swego serca…

Miłość

znak cytatu Idealny mężczyzna nie istnieje. Ale zawsze istnieje mężczyzna, który jest idealny dla Ciebie.

Miłość

znak cytatu Kto komu ma dać miłość, jeżeli każdy jej potrzebuje? A jeżeli potrzebuje, to przecież znaczy, że jej nie ma. A jeżeli jej nie ma,
to jej nie może dać. Co może wlać próżne do pustego i odwrotnie?

Miłość

znak cytatu Wypaść poza granice miłości, to wypaść z samego siebie, ze znanego języka.

Miłość

znak cytatu Miłość trzeba wytęsknić, wycierpieć, wypłakać. A i tak nie ma pewności, czy się zjawi.

Miłość

znak cytatu Wszystko będzie dobrze. Przed tobą trochę ciężkich chwil, wiele cudownych. I dasz radę. Takie kobiety jak ty zawsze dają radę. Upadniesz i wstaniesz. O dziwo, bez niczyjej pomocy. I dalej będziesz szła z podniesioną głową. (Magdalena Witkiewicz)

Miłość

Zobacz więcej