Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to nie tylko emocje. To również decyzja, wybór. To wybór kogoś, kogo będziemy kochać, nawet kiedy uczucie pierwotne zniknie. Miłość to długotrwały proces, który potrzebuje ciągłego odnawiania, a nie tylko chwilowy impuls uczucia.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochać to znaczy narodzić się.

Miłość

znak cytatu W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.

Miłość

znak cytatu Zawsze warto walczyć o to, co się kocha i o tych, których się kocha.

Miłość

znak cytatu Kiedyś przyjdzie taki czas, że zatęsknimy za sobą oboje, ale nie będziemy mieli odwagi nawet ze sobą porozmawiać.

Miłość

znak cytatu Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś, kto będzie ze mną, bez względu na to, jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to nie tylko uczucie. Jest to także sztuka. Prawdziwa miłość nie polega na tym, że kochamy, ale na tym, jak kochamy.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto chce zdobyć ludzi, musi w zastaw dać własne serce.

Miłość

znak cytatu [Miłość] Przypomina piorun spadający z pogodnego nieba. W pojedynku z miłością macie tak samo wielkie szanse jak kurczak przy jastrzębiu.

Miłość

znak cytatu Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy. Z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy, umieramy bez rutyny. Choć przez życie stąd przebiegam, nieprzebrane są jego piękna; świat nigdy niewarty, jest raz na zawsze i koniec. Nie przyjdę tu drugi raz, bo pod różnymi gwiazdami przyszłam na świat dzisiaj tylko. Miłość mi dana i odjęta, unikanie jej było moją stratą.

Miłość

Zobacz więcej