Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu To jest jak prawdziwa miłość, kiedy na całym świecie interesuje cię tylko jedna kobieta. Jesteś gotów kochać w niej całą ludzkość, bez niej zaś ludzkość nie ma dla ciebie żadnej wartości.

Miłość

znak cytatu Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

Miłość

znak cytatu (...) ona zaś czuła, że w żadnym miejscu na świecie nie byłoby jej tak jak w jego ramionach.

Miłość

znak cytatu ... jest prawdą, iż miłość potrafi przeżyć stratę i znieść ból.

Miłość

znak cytatu Jeśli kobietę ogarnia złość, mężczyzna powinien dotknąć swoimi ustami jej ust i trzymać tak długo, aż złość zmieni się w namiętność.

Miłość

znak cytatu Prawdziwą miłość poznasz po tym, że pod jej wpływem zmieniasz się na lepsze.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest.Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku,nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna,nie szuka swego, nie unosi się gniewem,nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości,lecz współweseli się z prawdą.

Miłość

znak cytatu Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kocham cię nie za kogo jesteś, ale za kim jestem, gdy jestem z tobą. Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie patrzeć w oczy, ale aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Miłość

znak cytatu Pomyśl jaki świat byłby piękny, gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno, za wcześnie. Gdyby mówili to, o czym tak zaciekle milczą. Ile nocy byłoby przespanych, ile serc nie aż tak pustych.

Miłość

Zobacz więcej