Udostępnij:

Inspiracje:

Okładka cytatu W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry ...

znak cytatu W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Miłość
Okładka cytatu Miłość - Poeci układają na jej temat rymy, bardowie piszą ...

znak cytatu Miłość
- Poeci układają na jej temat rymy, bardowie piszą pieśni, czytamy i słuchamy o niej każdego dnia , ale czy istnieje naprawdę, tego nikt nie wie.

Miłość
Okładka cytatu Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. ...

znak cytatu Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza.

Miłość
Okładka cytatu Jeśli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając ani jednaj chwili.

znak cytatu Jeśli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając ani jednaj chwili.

Miłość
Okładka cytatu Jeśli się kogoś kocha, to jest się z nim zawsze, ...

znak cytatu Jeśli się kogoś kocha, to jest się z nim zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy jest dobrze.

Miłość
Okładka cytatu Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, ...

znak cytatu Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, szczerość, gdy łatwo o kłamstwo, i wyrazili świadomość faktu, że tylko upływ czasu może dowieść prawdziwego oddania.

Miłość
Okładka cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, ...

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać i otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościc jej. Każda kobeta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, tą dla której jestw stanie zrobić wszystko.

Miłość
Okładka cytatu W związkach zdarzają się wzloty i upadki, ale należy pamiętać, że kluczem do udanego ...

znak cytatu W związkach zdarzają się wzloty i upadki, ale należy pamiętać, że kluczem do udanego szczęśliwego związku jest rozmowa pomiędzy dwojgiem ludzi – o wzajemnych potrzebach, problemach. Trzeba zapewniać sobie zrozumienie nawzajem, aby nie było trzeba go szukać u kogoś innego i nigdy nie dopuścić, aby związek stał się nudny. Nie może również trzymać nas przy sobie przyzwyczajenie, czy rutyna. Wystarczy pielęgnować miłość na każdym etapie wspólnego życia – nie tylko na początku, ale również w tych gorszych chwilach. Trzeba wciąż starać się o tę drugą osobę i każdego dnia na nowo ją zdobywać i pokazać jej, że jest wyjątkowa i jedyna taka na świecie.

Miłość
Okładka cytatu Nie ma spełnienia słodszego nad to, które następuje po przedłużającym ...

znak cytatu Nie ma spełnienia słodszego nad to,

które następuje po przedłużającym się oczekiwaniu.

Miłość
Okładka cytatu Kochają się jak siostry, wspierają w każdych trudnych sytuacjach. Choć ...

znak cytatu Kochają się jak siostry, wspierają w każdych trudnych sytuacjach. Choć czasem się coś nie udaje próbują dalej, jeżeli kończy się porażką razem cierpią. Jeżeli coś jednej nie odpowiada mówi szczerze z serca bo wie że ta druga ją zrozumie.

Miłość

Sklep

subscribe img