Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kto kocha, nie potrzebuje nigdy mówić przepraszam.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość daje znacznie mniej, niż się oczekiwało.

Miłość

znak cytatu Miłość przychodzi i odchodzi, a przyjaźń trwa...

Miłość

znak cytatu I gdzieś w środku był ten smutek, ta wiedza, że to i tak skończy się źle. Że ten ogień Was spali. Że macie w sobie za dużo prądu, że on może porazić Was samych.

Miłość

znak cytatu Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

Miłość

znak cytatu Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadania w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy, wtedy gdy jesteśmy osobno, a potem wracać do siebie.

Miłość

znak cytatu Wiara jest miłością.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość wszystko zwycięża i my ulegamy miłości.

Miłość

znak cytatu Przecież gdybym była wtedy naprawdę bardzo zakochana, to on kompletnie by mi złamał serce. Na szczęście nie byłam bardzo zakochana. Tylko trochę.

Miłość

znak cytatu  To dziwne, że mózg potrafi widzieć rzeczy, których serce nie potrafi zaakceptować

Miłość

Zobacz więcej