Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Poczekaj na kogoś, kto dostrzeże w tobie to, co najlepsze. Kto stanie się nieodłączną częścią twojego życia. Poza sobą macie nie widzieć świata. Wiesz jak to się nazywa? Miłość. Prawdziwa, szczera, dojrzała, która przetrwa wszystko.

Miłość

znak cytatu Każda miłość jest za razem nieodwołalnie początkiem rozdzierającego końca.

Miłość

znak cytatu Obecność, jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś.

Miłość

znak cytatu W życiu każdego tylko raz pojawia się odpowiednia dla nas osoba, która będzie niemalże idealnym partnerem. Niemalże, gdyż nie ma ideałów. A osoba tego typu może być np. nudna, niezdarna, nieśmiała, zołzowata etc. ale nigdy w życiu nie zrani nas, ani fizycznie, ani psychicznie, przez co będzie nam z taką osobą żyło się jak w przysłowiowym niebie. Każda inna przyniesie ból w mniejszej lub większej dawce. Tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz taką okazję!

Miłość

znak cytatu Jestem strasznie szczęśliwa, bo mi powiedziałeś, że Ci źle beze mnie.

Miłość

znak cytatu Podobno jak ludzie są sobie pisani to prędzej, czy później i tak na siebie natrafią.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest najprzyjemniejszą nagrodą, na której otrzymanie pracujemy. Można ją zdobyć, trzeba jej tylko szczerze pragnąć.

Miłość

znak cytatu Twoim powołaniem jest poezja i... miłość.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie.

Miłość

znak cytatu Kochać to znaczy czekać na kogoś bez względu na to, czy przyjdzie, czy nie.

Miłość

Zobacz więcej