11 sygnałów, świadczących o tym, że On Cię kocha

Jak zyskać pewność, że ten jedyny faktycznie odwzajemnia nasze uczucia? Wbrew pozorom dość łatwo to rozpoznać. Składa się na to kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę.

11 sygnałow, które oznajaczaja, że partner Cię kocha

1. Poświęca swoje szczęście dla Twojego

Jeśli on często rezygnuje ze swojego szczęścia na rzecz Twojego, nawet jeśli są to małe rzeczy, możesz być pewna, że on naprawdę Cię kocha. Nie łatwo jest postawić kogoś na pierwszym miejscu, chyba, że to prawdziwa miłość.

2. Jest dumny z Twoich osiągnięć

Oznaką tego, że on Cię kocha jest również to, że cieszy się oraz jest dumny ze wszystkiego co uda Ci się osiągnąć. Miłość sprawia, że on traktuje to jak swoje własne zwycięstwo.

3. Dba o Twoją rodzinę i przyjaciół

Jeśli on Cię kocha, zależy mu na wszystkich osobach, na których Tobie zależy. Wie, że ich cierpienie sprawi ból Tobie, dlatego stara się on nich dbać.

4. Nie boi się okazać swoich słabości

Kochający mężczyzna nie boi się okazać przy Tobie słabości. Nawet jeśli Ty jesteś jego słabością, kiedy poczuje się zagrożony, da Ci do zrozumienia, że boi się Ciebie stracić, zamiast udawać, że mu nie zależy.

5. Zawsze uważa, że jesteś piękna

Kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość, mężczyzna zawsze patrzy na Ciebie jak na najpiękniejszą kobietę na świecie. Nawet wtedy, kiedy wyglądasz źle.

6. Kłóci się z Tobą

Kłótnie nie zawsze są oznaką czegoś złego. Jeśli on kłóci się z Tobą o różne istotne dla Was sprawy to znaczy, że mu zależy. Kłótnie i wymiany zdań prowadzą do rozwiązania problemów.

Zobacz także: Zdania, które są sygnałem, że mężczyzna przestał kochać

7. Ceni Twoje zdanie

Jesteś dla niego partnerką i chce poznać Twoje zdanie na każdy temat. Szanuje je, jednak gdy się z nim nie zgadza nie ulega Ci ślepo.

8. Planuje przyszłość z Tobą

Gdyby nie myślał o Tobie poważnie, w jego głowie nie pojawiłyby się myśli o wspólnym życiu za kilka lub kilkanaście lat. Pojawiasz się jednak w jego planach i wspólnym życiu - to dobry znak.

9. Jest szczery

Szacunek i miłość jaką Cię darzy nie pozwala mu Cię okłamywać.

10. Jest bezinteresowny

Bezinteresowność okazujemy osobom, które naprawdę kochamy. Jeśli on nie wypomina Ci tego ile dla Ciebie robi to znaczy, że to prawdziwa miłość.

11. Potrafi przy Tobie płakać

Nie chodzi tylko o łzy, ale o okazywanie uczuć. Meżczyzna, który darzy kobietę szczerym uczuciem, nie boi się pokazywać przed nią, jaki jest naprawdę.

Udostępnij: