Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość w większości przypadków jest jednym, wielkim paradoksem. Mimo iż to najpiękniejsze uczucie, stanowi źródło niesamowitego bólu i nieustającego cierpienia.

Miłość

znak cytatu Tak to już jest z odległością: albo sprawia, że oddalasz się od kogoś, albo uświadamia ci, jak bardzo go potrzebujesz.

Miłość

znak cytatu Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochania niedoskonałego człowieka, którego wybrało się na współmałżonka.

Miłość

znak cytatu Miłość jest religią. Można w nią uwierzyć tylko wówczas, jeśli się jej doświadczy.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Im większy człowiek, tym głębsza jego miłość.

Miłość

znak cytatu W miłości dawać więcej, niż się dostało, i odpłacać mniej, niż się oberwało. Nigdy tą samą monetą, którą się dostaje.

Miłość

znak cytatu Nasza miłość do dzieci jest tak silna, że nasze ciała nie mogą jej pomieścić.

Miłość

znak cytatu Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona ma maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny.

Miłość

znak cytatu Dla kobiety jedyne naprawdę wygodne miejsce do płaczu to pierś mężczyzny.

Miłość

znak cytatu Do cholery, chłopie! Nie zakochuj się w kobiecie tylko dlatego, że ma ładny tyłek, lub niezłą trójkę do oddychania. Nie zakochuj się tylko dlatego, że ma piękne kształty. Zakochaj się raczej w zapachu jej skóry, w emocjach, które daje ci jej uśmiech. Zakochaj się w jej niedoskonałościach, spraw aby były unikatowe i niepowtarzalne. Uchwyć jej prawdziwą istotę, upij się nią. Nie zwracaj uwagi na zasady, zagłęb się w jej duszy i osiągnij centrum jej serca. Zakochaj się w tym, ponieważ jest to jedyna rzecz, którą będziesz mógł znaleźć zawsze.

Miłość

Zobacz więcej