Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu W niespełnionej miłości najwspanialsze jest to, że tylko ona nigdy nie wygasa.

Miłość

znak cytatu Spojrzenie mówi to,
czego nie są w stanie wypowiedzieć usta.

Miłość

znak cytatu Właśnie to się robi, gdy się kogoś kocha: walczy się o niego i goni się go, kiedy się wie, że nas potrzebuje. Pomaga mu się toczyć walkę z samym sobą i nigdy nie zostawia, nawet jeśli sam już spisał się na straty.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dobrze wiesz jaka jest prawda i co czuję, więc nie rozumiem twojego postępowania.

Miłość

znak cytatu „Za kogo warto wyjść za mąż? Za przyjaciela. Za faceta, z którym płacze się ze śmiechu. Za mężczyznę, przy którym bycie słabą, chorą i nieatrakcyjną to nie wstyd. Za kogoś, kto gra do jednej bramki, ma podobne marzenia, a jak nie ma – to wspiera. Za mądrego człowieka, któremu się ufa. Ale chyba najważniejsze, bo ważniejsze nawet od seksu, jest to, by się po prostu szalenie lubić. By lubić spędzać ze sobą czas. Takiego męża Wam życzę, dziewczyny! Jesli podczas przysięgi małżenskiej chce Ci się płakać, bo Twoje życie się kończy – wiej!”

Miłość

znak cytatu Pamiętam teraz słowa babci, która mówiła, że miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody...i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą - pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu.

Miłość

znak cytatu Miłość zaczyna się rozwijać dopiero wówczas, gdy kochamy tych, którzy nie mogą się nam na nic przydać.

Miłość

znak cytatu Nie da się zatrzymać czasu, lecz dla miłości czas może stanąć w miejscu.

Miłość

znak cytatu (...) nabijając ludzi w butelkę, nie zmusisz ich, żeby cię kochali.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kocham Cię nie tylko za to, kim jesteś, ale za to, kim jestem kiedy jestem z Tobą. Kocham Cię nie tylko za to, co zbudowałeś, ale za to, co budujesz ze mną. Kocham Cię za część mnie, którą przyciągasz; za twoje przeznaczenie, które jest moim przeznaczeniem. Kocham Cię za to, co jesteś, które stanowiło moje „Ja”.

Miłość

Zobacz więcej