Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ciebie będę kochać zawsze, a ty będziesz zawsze kochał miłość.

Miłość

znak cytatu W związku trzeba iść na kompromisy ale w miłości nigdy. Albo jesteśmy dla siebie najważniejsi albo nie ma nas. Albo robimy to na sto procent, albo wcale. I nawet jeśli długo czekasz, pamiętaj, na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej.

Miłość

znak cytatu Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Miłość

znak cytatu Nie ma nic zimniejszego od serca, które kiedyś płonęło.

Miłość

znak cytatu Kochają się jak siostry, wspierają w każdych trudnych sytuacjach. Choć czasem się coś nie udaje próbują dalej, jeżeli kończy się porażką razem cierpią. Jeżeli coś jednej nie odpowiada mówi szczerze z serca bo wie że ta druga ją zrozumie.

Miłość

znak cytatu Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym, ale zakochałam się w tobie. Nic na to nie poradzę.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest cnotą serca a nie rąk.

Miłość

znak cytatu Głupia rzecz miłość... Poznajesz,
kochasz, cierpisz... Potem jesteś
znudzony, albo zdradzony.

Miłość

znak cytatu Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie zmieniło zdanie.

Miłość

znak cytatu Przytuliłem Ją, a Ona pyta: - dlaczego mnie kochasz? - a dlaczego świeci słońce, Mała? - bo tak musi być - no właśnie.

Miłość

Zobacz więcej