Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Miłość rodzi się często ze spotkania, od którego nikt nie oczekuje cudu. 

Miłość

znak cytatu Jestem kwiatem usychającym na pustyni który czeka... Czeka na Ciebie, na deszcz. Umieram lecz nie tracę nadziei na chociażby jedną maleńką kropelkę, która pozwoli mi żyć dalej i dalej czekać. Czekać na następną kropelkę.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest pacierzem ciepła, które topi chłodne usposobienie, zmusza do wyjścia z siebie i zanurza w drugim człowieku

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Im większy człowiek, tym głębsza jego miłość.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochać to znaczy narodzić się.

Miłość

znak cytatu Życie polega na tym, żeby zawsze znaleźć czas, nawet gdy go kompletnie nie ma, żeby tak najzwyczajniej usiąść z kubkiem herbaty albo kawy i poczytać dobrą książkę, powiedzieć: to była dobra książka... Popatrzeć na kogoś z zachwytem i nie bać się powiedzieć pewnych rzeczy. Żyje się tylko raz.

Miłość

znak cytatu -Jak kocha to wróci?
-Nie, jak kocha to nie zostawi.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzwyczaj miło jest być kochanym, ale jeszcze piękniejszym jest kochać. Miłość rodzi się z gwałtownością uczuć, wzrasta w skomplikowanym splotem chwil, maleje i znika pod presją codzienności.

Miłość

znak cytatu Można uwieść mężczyznę, który ma żonę. Można uwieść mężczyznę, który ma kochankę. Ale nie można uwieść mężczyzny, który naprawdę kocha.

Miłość

znak cytatu Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje obecność. Który odbiera telefony. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Miłość

Zobacz więcej