Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jeśli chodzi o twój dotyk, to jestem niczym umierający z głodu człowiek na bankiecie.

Miłość

znak cytatu Nie ma gorszego upokorzenia niż żebranie o miłość. To rzutuje później na nasze myślenie... jakby ta miłość była chora, skażona, brudna... Nie można tak. Jak poczujecie kiedykolwiek, że druga osoba zaniedbuje Was... uciekajcie. Bo jak będziecie usprawiedliwiać to pracą, brakiem czasu i niezbyt wylewnym charakterem... Przegracie...

Miłość

znak cytatu Jeżeli nie jest szalona, namiętna i niezwykła to jest to strata czasu. Istnieje zbyt wiele przeciętnych rzeczy w życiu, a miłość nie powinna być jedną z nich.

Miłość

znak cytatu To przypadek tworzy najpiękniejsze historie o miłości. Uczucie rodzi się w miejscach po których się tego nie spodziewamy, w czasie w którym o tym nie marzymy, w ludziach którzy jeszcze do niedawna się nawet nie znali. Wciąż zachwycam się tą chemią przypadku, nazywaną przez niektórych przeznaczeniem.

Miłość

znak cytatu Fałszywa miłość jest gorsza niż prawdziwa nienawiść.

Miłość

znak cytatu Najpiękniejsze uczucie na świecie to takie, gdy ktoś mówi "kocham Cię" znając twoje wady i nawyki.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest skarbem tak bezcennym,
że możesz świat cały kupić i nie tylko swoje, ale i cudze grzechy odkupić.

Miłość

znak cytatu Miłość i przyjaźń. To one
czynią z nas ludzi, którymi
jesteśmy. A jeśli pozwolimy,
potrafią nas również zmienić.

Miłość

znak cytatu Czasami tak bardzo chciałbym wrócić do dzieciństwa (...) Zranione kolana łatwiej wyleczyć niż zranione serce.

Miłość

znak cytatu Przychodzi taka pora, kiedy nie żądasz niczego. Ani ust, ani uśmiechu, ani miękkich ramion, ani oddechu jej obecności. Wystarczy, że Ona jest.

Miłość

Zobacz więcej